Kurumsal anlamda birden fazla alanda farklı projelere imza atan firmamız 1962 yılından bu yana tanınmış kimyasal maddelerinden merck kimyasallarının Türkiye yetkili satıcılarından olmasının yanı sıra, ilerleyen yıllar ile beraber farklı laboratuvar malzemelerinin satışınada başlamıştır. Özellikle zorunlu hale gelen laboratuvar ortamlarının kurulumu konusunda da uygun ödeme seçenekleri ile hizmet veren firmamız, Sağlık,Gıda,İlaç ve Madencilik konusunda araştırmaların yapıldığı alanlara kurmuş olduğu laboratuvar ortamları ile adını duyurmayı başarmıştır. Son zamanlarda artan asfalt üretimi ve kullanım alanları sonrası belirli bir süre sonra asfaltta değişikliklerin sıcak ve soğuk ortamlara göre farklılık göstermesi uzmanların yeni araştırma yapmasında etkili olmuştur. Bundan dolayı yeni laboratuvar ortamların kurularak asfalt ve kullanılan malzemelerin üzerinde araştırmaların başlaması nedeniyle firmamız 2013 yılında asfalt laboratuvar kurulumu hizmetinede başlamıştır.

Bulunan ortama göre farklı laboratuvar tezgahları ve mobilyaları ile ortamı en iyi şekilde kullanmanız hedeflenmektedir.Hızlı ve doğru sonuçlar elde edebilmeniz için kullanılan bazı laboratuvar malzemeleri ile işlemlerinizin doğruluğundan emin olabilirsiniz.

Firmamızın kurmuş olduğu birden fazla laboratuvar alanı için mail veya telefon yolu ile bilgi alabilirsiniz. 2013 yılında artan talepler üzerine garantili ve uzun süre kullanabileceğiniz asfalt laboratuvar kurulumu konusunda da hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir